Zojuist hebben we een aantal handig aanpassingen gedaan aan de website van Zoom.nl. Lees er hier meer over.
Zojuist hebben we een aantal interessante nieuwe functies toegevoegd aan de website van Zoom.nl.
Reageren op artikelen
Zoom.nl schrijft dagelijks artikelen over fotografie, maar vanaf vandaag kun je daar ook onder een reactie achterlaten. Dit is leuk om jouw mening achter te laten over het artikel, wat we graag horen als redactie, maar ook als je zelf nog ervaring of tips hebt die je wilt delen. Onderaan ieder artikel vind je vanaf vandaag deze mogelijkheid, als je bent ingelogd.

Alles in 'Volgend' overzichtelijker
In de sectie 'Volgend' vind je altijd het overzicht van foto's van fotografen die je volgt, maar ook van de groepen en galerijen die je volgt. Deze stonden echter altijd door elkaar en we hebben meerdere verzoeken gehad om dit te kunnen splitsen. Vanaf nu kun je dus zelf kiezen waar je naar kijkt: de nieuwe foto's van fotografen die je volgt of van de galerijen en groepen die je volgt.

Keuze voor mailnotificaties
Tot slot een mooie nieuwe functie van notificatiemails die je kunt ontvangen binnen Zoom.nl. Via je profielicoon en dan 'Profiel bewerken' vind je de mogelijkheid om 'Meldingen bij nieuwe reactie' in te schakelen en los daarvan ' Meldingen bij nieuwe uploads'. Ook deze functie hebben we op verzoek van meerdere mensen toegevoegd aan de site.

Mocht jij nou ook nog een verzoek hebben, laat het dan weten onder de reactie van dit artikel 😀

