
Foto: marcbroekmanphotography
Meren, ze zijn er in alle vormen en maten en ze zijn vaak enorm mooi om te fotograferen. Wij zijn dan ook op zoek naar de mooiste meren om te fotograferen. Dit mogen meren dicht bij huis zijn, of meren aan de andere kant van de wereld zijn. Ken jij een bijzonder mooi meer dat zeker niet op dit lijstje mag ontbreken en heb je hier prachtige foto’s van gemaakt? Deel deze dan met ons! Hieronder leggen we je uit hoe.
Jouw verhaal en foto in het magazine
Wil je met je foto in het blad? Stuur dan een mail met de foto in hoge resolutie als .jpg-bijlage naar [email protected]. Vermeld ook wat extra informatie bij de foto, waaronder:
- De naam van de locatie
- De exif gegevens van de foto (sluitertijd, diafragma, iso, brandpuntsafstand en de gebruikte camera)
- Het verhaal achter de foto, misschien een of meerdere leuke tips?
- Je voor- en achternaam
- Je Zoom.nl gebruikersnaam
- Het Zoom.nl linkje naar de foto
Heb je meerdere foto’s? Geen zorgen, je hoeft je niet te beperken tot één foto! Je kunt tot en met donderdag 30 november 2023 je foto insturen. Als jouw foto en verhaal gekozen worden, nemen we zo snel mogelijk contact met je op.
We zijn heel benieuwd naar jullie mooiste foto’s!